Pakalpojumi

citāda komanda

Mācību spēle “Citāda komanda”

1.variants.
Vai tu savā darbā esi komandas vadītājs?
Vai vēlies, lai komanda strādā vienota mērķa labā?
Vai vēlies dot iespēju savai komandai iedvesmoties, apzināties sevi un attīstīties?
Vai vēlies mācīties kopā ar savu komandu?
Vai tev patīk Sibīrijas haskiji?
Vai, esot kopā ar šiem burvīgajiem suņiem, vēlies iemācīties kaut ko pavisam jaunu un nebijušu par lomām komandā un kopīga gara uzturēšanu?
Vai esi nolēmis braukt pie mums ciemos?

2.variants.
Vai tu savā darbā esi viens no komandas biedriem?
Vai vēlies, lai jūs kopā strādātu vienota mērķa labā?
Vai vēlies iedvesmoties, apzināties sevi un attīstīties?
Vai vēlies mācīties kopā ar saviem kolēģiem?
Vai tev patīk Sibīrijas haskiji?
Vai, esot kopā ar šiem burvīgajiem suņiem, vēlies iemācīties kaut ko pavisam jaunu un nebijušu par lomām komandā un kopīga gara uzturēšanu?
Vai esi nolēmis braukt pie mums ciemos?

Ja abos variantos atbilde ir JĀ, tad mēs laipni jūs gaidīsim ciemos. Pamatā mācību programma ir veidota nelielām struktūrvienībām (5-12 cilvēki). Mācību sākumā jums būs iespēja iepazīt 14 skaistas Sibīrijas haskiju personības. Un te jau mācību process sākas. Jūs ieraudzīsiet sevi, savu noslēgto kolēģi Pēteri, bravurīgo Lieni un pašpārliecināto Kārli. Un ko ar to visu darīt, kad tas viss ir ieraudzīts un apzināts? Tad jāsaliek pa vietām, lai var vadīt pajūgu. Tad uz brīdi jāaizmirst savs kašķīgums, nedrošība, noslēgtība. Lomas suņu pajūgā nav tāpat vien izdomātas. Kur braucienā atradīsies katrs no tavas komandas? Būs teorija un praktiskā darbošanās, kad stāstīsiet par saviem profesionālajiem sapņiem, nedrošajiem plāniem, gaidām no vadības. Un saliksim tās smuki pa plauktiņiem.

Ja esat liels uzņēmums ar daudzām struktūrvienībām, gaidīsim ciemos arī tikai vadītājus, kas iegūto teoriju uzliks uz papīra un pēc tam dosies iedvesmot savus darbiniekus.

Mācību ilgums: apmēram 4-5 stundas. Viss atkarīgs no jūsu iesaistes un milzum daudzajiem jautājumiem. Un rudā suņu meitene Honda droši vien tik ātri jūs nelaidīs mājās, jo prasīs kasīt vēderu vēl un vēl.

Protams, mācību laikā cienāsim jūs ar veselīgām uzkodām, gardo pašcepto maizi. Jums tikai jāzina, ka haskiji jūs gaida ciemos.

Izmaksas pasākumam būs atkarīgas no dalībnieku skaita un vēlmēm. Par to visu rakstiet: vulfas.kundze@gmail.com vai zvaniet Gundegai (26595542).

haskiju parks pie vulfas kundzesbaptism messages

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HASKIJU PARKS

Vienā no visneviesmīlīgākajiem klimatiem pasaulē, kur gaisa temperatūra ziemā sasniedz -60 Co un vējš – līdz 100 km/h, senā pagātnē dzīvoja tāda cilts kā čukčas, kam cīnīties par izdzīvošanu palīdzēja suņi – Sibīrijas haskiji. Leģenda vēsta: čukčas bija pārliecināti, ka debesu vārtus sargā divi haskiji, kas dzina prom ikvienu, kurš dzīves laikā bija nodarījis pāri sunim.

Ir 2018. gads. Ir cilvēki, kas joprojām tic šai leģendai un varbūt tieši tāpēc ir uzņēmušies rūpes par šiem suņiem. Garkalnes pusē mājvietu raduši 14 Sibīrijas haskiji, kas aicina ciemos viņus izbužināt un iepazīt tuvāk. Izglītojoša informācija ar praktiskām apmācībām par kamanu suņu sporta veidiem, uzsverot, ka kamanu suņi ar sportu nodarbojas ne tikai ziemā.

Praktiska informācija: ~ 1,5 stundu ilgs pasākums grupām vai individuāli. Ierašanās sportiskā apģērbā un tādā, uz kura nav bail atstāt haskija ķepas nospiedumu. Tas atmiņai. 🙂

Pasākuma cena – atkarībā no apmeklētāju skaita.

pārgājieni ar haskijiem Garkalnē

PĀRGĀJIENI AR HASKIJIEM

Kāpēc mēs tik ļoti mīlam haskijus? Jo viņi mūs satuvina ar dabu. Kamēr vēl gaisa temperatūra ir pārāk augsta, lai nodotos pamata treniņiem mežā, mēs baudām vasaras mežu pastaigās. Mēs baudām skaisto Garkalnes priežu mežu. Meklējam savvaļas orhidejas, skaitām nepazīstamos augus, mācāmies atpazīt putnus. Cik nu haskijs ar savu tempu ļauj mums pastaigas laikā to izdarīt.

Ja arī tu vēlies ar savu ģimeni vai draugiem pabūt dabā kopā ar haskijiem, brauc ciemos. Un dosimies apmēram 5 km pārgājienā pretī pārsteigumam.

Praktiska informācija: apmēram 2 stundas ilgs aktīvs pasākums. Vēlams ierasties ērtā vai sportiskā apģērbā, uz kura haskijs var atstāt savas ķepas nospiedumu.

Pasākuma cena – atkarībā no apmeklētāju skaita.

ballīte

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BĒRNU BALLĪTES

Bērni paši par sevi prot radīt jautrību jebkurā ballītē, bet kas par jautrību, ja dzimšanas vai vārdadienas svinībās piedalās 14 haskiji! Smiekli un neparastas nodarbes garantētas. Haskiji neļaus jums garlaikoties un nepavisam neatbalstīs datorspēļu spēlēšanu jūsu jubilejā. Jums būs jāsacenšas ātrumā, veiklībā un gudrībā ar šiem suņiem. Spēles, atrakcijas, pasakas, leģendas. Viss par un ap Sibīrijas haskijiem.

Ja vēlies svinēt dzimšanas, vārdadienu, izlaiduma ballīti vai citu pasākumu jautrā haskiju kompānijā mīlīgā guļbaļķu mājiņā, raksti personīgi Vulfas kundzei (e-pasts: vulfas.kundze@gmail.com) vai zvani viņas saimniecei Gundegai (26595542).

Praktiska informācija: 2.5–3 stundu ilgs pasākums. Ierašanās ērtā apģērbā. Maksimālais bērnu skaits: 8. Pasākums, sākot no 8 gadu vecuma un uz augšu… Lielisks pasākums arī 18 un 38 gadu dzimšanas dienā.

Pasākuma cena – EUR 130.

IMG_0538

BRAUCIENS SUŅU PAJŪGĀ (ZIEMĀ)

Ir sniegota ziemas diena. Zem kājām gurkst sniegs. No šķūņa klusiņām tiek izstumtas kamanas. Kāpēc klusiņām? Lai nepamodinātu kaimiņus. Haskiji, saprotot, ka paredzēts brauciens uz mežu, par to izrāda milzu prieku gaudojot. Pa rokai tiek salikts viss pārējais aprīkojums suņiem; māja smaržo pēc tikko ceptas maizes, un mēs gaidām ierodamies jūs.

Kad atbraucat jūs, ir haskiju bučas un iepazīšanās. Spiedzieni, sajūsmas saucieni, suņu ņurcīšana, un pa vidam stāsts par katru no viņiem. Jūs nedosieties vienkārši braucienā ar suņiem. Jūs dosieties braucienā ar Vulfu, Caruso, Esprit, Emi, Hondu, Habibi, Hilux, Frekki, Mariju, Blue Berry, Noru, Heidy un Daisy. Viņi ir tik atšķirīgi, ka jānoklausās stāsts par katru no viņiem. Tad vēl viena lekcija – praktiska pamācība kamanu vadīšanā, jo ne jau jūs laiski vizināsieties, bet paši izbaudīsiet, ko nozīmē vadīt suņu pajūgu jeb iejusties mušera* lomā. Nebaidieties, tas sākumā tikai šķiet nedaudz satraucoši. Visu ceļu mēs jūs pavadīsim un uzraudzīsim, lai ne ar jums, ne ar suņiem nekas slikts negadītos.

Un tad klāt ir pats aizraujošākais brīdis, kad jūs stāvat uz kamanām, mazliet satraukušies, bet aizrautības pilni nodoties piedzīvojumam ar Aļaskas sajūtu. Tiek atlaistas kamanu bremzes un uzsaukts suņiem: “Aiziet!” Tālākais ir atkarīgs no jums – jūsu sajūsmas spiedzieni, laimīga cilvēka sejas izteiksme, kad pirmās bailes pārvarētas un izjusta ziemas dienas burvība, traucoties pa meža ceļu haskiju pajūgā.

Kad atgriezīsimies mājās, jūs gaidīs silta zāļu tēja un pašcepta maize, kurai vienmēr visi prasa recepti. Tie, kas jau bijuši, zina, ka recepti neatklāsim, bet laipni cienāsim ar maizi atkal, kad atbrauksiet.

Praktiska informācija: trases garums – 8 km. Kopējā pasākuma ilgums – ~ 2 stundas. Ierašanās piemērotā apģērbā – vēlams sporta apģērbs, cimdi, cepure, šalle un ērti, silti zābaki.

1 brauciena laikā ir iespēja izbraukt no 1 līdz 5 cilvēkiem (vai nu pašam vadot pajūgu, vai arī vienam cilvēkam sēžot kamanās). Pārējie līdzbrauceji tikmēr pavada pajūgu, vērojot braucienu pa automašīnas logu, un pēc noteiktas distances paši stājas pajūga vadītāja vietā.

Pasākuma cena – EUR 100

* Musher (no angļu valodas – pajūga vadītājs)