Haskiju parks

Vienā no visneviesmīlīgākajiem klimatiem pasaulē, kur gaisa temperatūra ziemā sasniedz -60 grādus un vējš – līdz 100 km/h, senā pagātnē dzīvoja tāda cilts kā čukčas, kam cīnīties par izdzīvošanu palīdzēja suņi – Sibīrijas haskiji. Leģenda vēsta: čukčas bija pārliecināti, ka debesu vārtus sargā divi haskiji, kas dzina prom ikvienu, kurš dzīves laikā bija nodarījis pāri sunim.

Ir 21. gadsimts. Ir cilvēki, kas joprojām tic šai leģendai un varbūt tieši tāpēc ir uzņēmušies rūpes par šiem suņiem. Garkalnes pusē mājvietu radis kupls skaits Sibīrijas haskiju, kas aicina ciemos viņus izbužināt un iepazīties tuvāk. Izglītojoša informācija par šo skaisto šķirni un kamanu suņu sportu, uzsverot, ka kamanu suņi ar sportu nodarbojas ne tikai ziemā.

Praktiska informācija: ~ 1,5 stundu ilgs pasākums grupām vai individuāli (tostarp ģimenēm). Cienasts ar tēju un pašceptu maizi.

Ierašanās sportiskā apģērbā un tādā, uz kura nav bail atstāt haskija ķepas nospiedumu. Tas atmiņai. 🙂

Pasākuma cena – atkarībā no apmeklētāju skaita. Piesakies haskiju apciemojumam, rakstot: vulfas.kundze@gmail.com vai zvanot pa tālr. +371 26595542.