Mācību spēle

Komandas darbs suņu pajūgā palīdzēs no cita skatu punkta paskatīties uz savu komandu un sevi komandā. Meklēsim līderus, kopīgus mērķus. Iedvesmosimies no Sibīrijas haskiju azarta un darba spējām.

Mācību spēli piedāvājam komandām līdz 12 cilvēkiem vai tikai vadītājiem.

Pamatā mācību programma ir veidota nelielām struktūrvienībām (5-12 cilvēki). Sākumā jums būs iespēja iepazīt mūsu plašo haskiju pulku, kurā gan atradīsiet pats sevi, gan sazīmēsiet savu kautrīgo kolēģi Kārli, pašpārliecināto Lieni un bravurīgo Janu. Un ko ar visu redzēto un apjausto darīt? Tas jāsaliek pa vietām, lai veiksmīgi var vadīt pajūgu. Lomas suņu pajūgā nav tāpat vien izdomātas. Ir svarīgi, kur brauciena laikā atrodas katrs no komandos dalībniekiem. Būs teorija un praktiskā darbošanās. No suņu pajūga komandas pāriesim uz jūsu profesionālajiem sapņiem, nedrošajiem plāniem un gaidām no vadības. Un saliksim to visu pa plauktiņiem.

Ja esat liels uzņēmums ar daudzām struktūrvienībām, gaidīsim ciemos arī tikai vadītājus, kas iegūto teoriju uzliks uz papīra un pēc tam dories iedvesmot savus darbiniekus.

Mācību ilgums: 4-5 stundas. Vieta: omulīgais Vulfas kundzes namiņš Garkalnes “Lejas Trezoros”. Mācību laikā tiksiet cienāti ar tēju, kafiju un mūsu gardo pašcepto maizi (par papildu uzkodām var vienoties atsevišķi).

Izmaksas pasākumam būs atkarīgas no dalībnieku skaita un vēlmēm. 

Ja ieinteresēja šis pasākums un vēlaties uzdot papildu jautājumus, rakstiet: vulfas.kundze@gmail.com vai zvaniet mācību vadītājai Gundegai (+371 26595542)