Meistarklases

Rudzu maizes meistarklase un haskija parka apmeklējums
 
Mūsu mājās rudzu maize ir augstā cieņā. Tās smarža piepilda māju. Sviests izkūst uz siltās maizes, ja neesam ļāvuši tai atpūsties un nobriest. Rudzu maizes meistarklasē parādīsim, kā visparastākajā elektriskajā krāsnī izcept šo mums, latviešiem, tik lielo gardumu. Iegūsiet savā aprūpē rudzu ieraugu, recepti tākākiem mēģinājumiem mājās, kā arī aizvedīsiet savai ģimenei un draugiem nogaršot, kas jums ir sanācis.
Vēl strādāsim ar rudzu miltiem un tapināsim somu nacionālo gardumu – Karēlijas pīrādziņus. Daudziem ir pārsteigums, ka tik ļoti garšot rīsu putra rudzu maizes groziņā. 
 
Kamēr maize un Karēlijas pīrādziņi cepsies, būs laiks iepazīties ar mūsu haskiju saimi. Mīlestība pret maizi un suņiem ir mūsu pamatvērtības. Padalīsimies šajā mīlestībā arī ar jums.
 
Meistarklasē maksimālais dalībnieku skaits – 6. Sociālajā platformā “Facebook” tiek sludinātas kārtējās meistarklases, bet varat arī pieteikt savu īpašo pasākumu saviem viesiem. Pasākuma izmaksas – 50 eiro no personas. Ilgums – 3-4 stundas.