Par mums

Garkalnes pusē mīt pavisam īpašs suns – Sibīrijas haskijs Vulfas kundze. Neviens nepaliek vienaldzīgs viņas acu skata dēļ. Nevienu neatstāj vienaldzīgu viņas īpašais raksturs. Tikpat īpaši ir viņas bērni un pārējie haskiji mūsu saimē. Par viņiem visiem ir stāsts. Un ne tikai…

Šis būs stāsts, kā viens suns var mainīt cilvēka dzīvi. No viena Sibīrijas haskija esam izauguši līdz kuplai sporta komandai un par savu lielo kaislību uzskatām braukšanu suņu pajūgā. To ziemas un sniega apstākļos piedāvājam arī saviem viesiem. Visu gadu organizējam bērnu ballītes, aicinām ģimenes, draugu kompānijas, tūrisma grupas uz haskiju parka apmeklējumu, pārgājieniem ar haskijiem, darba kolektīviem piedāvājam mācību spēli “Citāda komanda”. Pie mums pieejami arī suvenīri par un ap haskijiem, piemēram, siltās suņu vilnas zeķes.

Un vēl viens iemesls atbraukt pie mums ciemos ir kulinārais baudījums – mūsu gardā saldskābmaize un rudzu maize. Arī tās neatstāj vienaldzīgu nevienu. Izvēlies kādu no mūsu piedāvājumiem un brauc ciemos.

Garkalne (21 km away from the heart of Riga) is the home of a very special dog – a Siberian husky named Mrs. Vulfa. Anyone who has had the opportunity to feel the glance of her eyes undoubtedly fell in love with Siberian huskies. We are happy to welcome guests in our small, yet lovely village surrounded by pine trees. Visiting our home, you will have a privilege to enjoy authentic Latvian scenery, smells and tastes.

This is a story of how one dog can change lives. From only one Siberian husky, we have raised the whole cluster of hard working, intensely trained husky teams, who are now participating in sled dog races.
And of course, to make this all experience even more enjoyable and unforgettable, we offer our unique home – made bread. This will give you a sensation that you have tried the most delicious bread in the world!

vulfa_new